LOBİTEK | Lojistik Bilişim Teknolojileri

Uzun yıllardır lojistik sektöründe olmanın verdiği tecrübeyi, "Genç ve dinamik" kadrosu ile birleştiren Lobitek her zaman sizin en iyi çözüm ortağınız olmak için çalışmakta ve kendisini sürekli geliştirmektedir.

Lobitek, eşsiz bir hizmet kalitesi ve bağlılık düzeyi ile lojistik sektörü için öncü ve yenilikçi yazılım çözümleri sunmaktadır. Çözüm ortaklarımızla devam eden uzun süreli paylaşımlarımız, yazılım ürünlerimizin kalitesini ve güvenirliliğini pekiştirmektedir. Lojistik yazılımının başarısı için önkoşul olan yazılımlarımızın "bütünlüğü ve profesyonelliği" ile müşteri gereksinimlerini karşılayan yazılımlar; zamanında, minimum maliyetle maksimum yatırım olarak döner, yaptığı çalışmalarla kısa bir sürede Türkiye'deki Lojistik ve Taşımacılık Şirketleri'nin bir numaralı Stratejik İş Ortağı olan Lobitek aldığı haklı övgüyle çalışmalarına devam etmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti verme gayretindedir. Atılım değerinde birçok ticari paket program sunmuş, lojistik ve yönetim sistemleri konularında uzmanlaşmış kadrosuyla Lobitek, tecrübelerini her gün gelişen bilişim teknolojileri olanakları ile birleştirerek kısa bir sürede standartların üzerinde bir Lojistik Yönetim Sistemi ve Depo Yönetim Sistemi oluşturmuşlardır.

Lobitek Yazılımları Lojistik ve Taşımacılık ve BT Sektörlerindeki gelişmeler ve müşteri gereksinimlerindeki değişiklikler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmekte olup, bu yenilik ve olanaklar düzenli ve planlı bir biçimde Lobitek Müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır.

FSM-X araç ve yük planlama sistemi

FSM-X

Sevkiyat siparişlerinin uygun palet tipleri ile optimal şekilde planlanarak ofis ortamında üç boyutlu olarak simülasyonlarının gerçekleştirildiği bir PC uygulamasıdır.

Kullanıcılar gerekli gördükleri durumda planlamalara müdahalede bulunabilecekleri gibi kalınan noktadan sistem otomatik planlamalara devam edebilmektedir.