Referanslarımız

Reysaş Lojistik


  Araç ve Yük  Takip, Depo Yönetim ve Lojistik Yönetim sistemlerimizi ana yapı olarak kullanan Lojistik sekterönün dev firması Reysaş taşımacılık ve lojistik ticaret A.Ş; yıllardır birlikte çalıştığımız çözüm ortağıyız.
Berk Pro Kimya


  Berk Pro Kimya geniş kimyasal madde yelpazesi ile kimyasal madde sektöründe öncü firmalardan olup tüm depo,operasyon süreçlerinde DepoX'i tercih etmiştir.
Yılmaz Kimya


  Yılmaz Kimya 10.000 m2'yi aşkın alanı ile Kimya Sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır ve tüm depo süreçlerinde DepoX'i tercih etmiştir.
Süreç Lojistik


  Lojistik sektöründe 40 Yıllık birikime sahip Süreç Lojistik tüm depo ve lojistik süreçlerinde Depox'i tercih etmiştir.
Biesse Türkiye


  Dünya çapında 18.000 m2'lik showroom'a sahip Türkiye'de doğramacılar ve büyük mobilya, pencere, kapı ve ahşap bina elemanları, imalatçıları için kapsamlı bir teknoloji sunan Biesse DepoX'i tercih etmiştir.
Vodafone
  Dünya'nın iki dev firması Vodafone ve Huawei, Vodafone depo operasyonlarında ithalattan saha montajına kadar varolan depo ve stok takip süreçlerinde depo yönetim sistemimiz Depo-X Core'u tercih etmektedir.
Adel Kalemcilik   Adel, Türkiye yazım, çizim, boyama ürünleri pazarının lideri olarak İstanbul'daki depolarında depo ve stok takip programımız Depo-X Core kullanılmaktadır.
Huawei   Dünya'nın dev firması Huawei depo operasyonlarında ithalattan saha montajına kadar varolan depo ve stok takip süreçlerinde depo yönetim sistemimiz Depo-X/Core'u tercih etmektedir
Nezih Kırtasiye   Nezih Kırtasiye İstanbul bölgesi depo faaliyetlerinde Depo-X Depo yönetim sistemini tercih etmektedir.
Data Guard   Arşiv hizmeti sunan DataGuard tüm arşivleme işlemlerinde Depo-X'i tercih etmektedir.
Farplas   Dünyaca ünlü otomobil markalarına otomobil parçası üreten 'Farplas' Depo Yönetim Sistemi Depo-X/Core'u kullanmaktadir.
Mecaplast   Otomobil ekipmanları ve parçaları üreten 'Mecaplast' depo faaliyetlerinin tümünde Depo-X/Core'u kullanmaktadir.

 

Coca Cola


  Dünya'nın Lider Firması Coca Cola İstanbul/Avrupa operasyonları için Depo Yönetim Sitemimiz olan  Depo-X kullanılmaktadır.
Kahve Dünyası


  Kahve Dünyası Türkiye'nin 32 Şehrinde ve Yurtdışında 160 Mağaza 350 noktada müşterileri ile buluşurken tüm depo ve mağaza Operasyonlarını DepoX ile sağlamaktadır.
Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları


  Kültür Yayınları, 1956 yılında Hasan Âli Yücel tarafından kurulmuş Türkiyenin en büyük ve en eski yayın evleri arasında olup tüm depo operasyon süreçlerinde DepoX kullanılmaktadır.
LogoSoft


  Bilişim sektörünün öncü firmalarından LogoSoft 81 ilde 7.000'i aşkın bilişim alanında hizmet veren iş ortağı ile depo süreçlerini DepoX ile yönetiyor.
Mutlu Akü


  Mutlu Holding'e bağlı olarak faaliyet gösteren Mutlu Akü, 230 Dönümlük alan üzerine kurulu modern tesisinde,Türkiye'nin en çok satan aküsü olarak tüm depo süreçlerinde DepoX'i kullanmaktadır.
Tofaş   Türk otomobil sektörünün öncü firması Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. ihracat operasyonları için CKD Yönetim Sistemimiz Depo-X CKD'i tercih etmektedir.Sony   Dünya elektronik devi SONY depo yönetim programı Depo-X/Core'u tercih etmektedir.
ReyLine   ReyLine, Yurtiçi tüm demiryolu lojistik operasyonlarında FSM-X'i tercih etmektedir.
JTI   Dünyanın önemli firmalarından JTI depo yönetim sistemi Depo-X'i Tercih etmektedir.
Kolay Depo   Kişisel depolama hizmeti sunan 'Kolay Depo' depo faaliyetlerinin tümünde Depo-X/Core'u kullanmaktadır.
Sumitomo   Dünyada Elektrik endüstrisinin dev firmalarindan 'Sumitomo' Depo Yönetim Süreçlerinde Depo-X/Core'u kullanmaktadır.
Philip Morris   Türk Sigara Pazarının lider firması 'Philip Morris / Sabancı' Depo yönetim sistemi olarak Depo-X/Core'u Tercih Etmektedir.